O Mnie.

Cześć.

Jestem Maya Zann z Warszawy, mam 22 lata, choć czuję się młodziej, a czasami nawet znacznie starzej. Jestem skomplikowana. Jestem introwertyczką. Jestem kobietą. Jestem pesymistką. Jestem neurotykiem. Jestem specyficzna. Jestem łasuchem. Jestem molem książkowym. Jestem studentką. Jestem życiowo nieporadna. Jestem „eskapistą”. Jestem marzycielem. Jestem nie-realistką. Co za mieszanka, co?? 😉

Ze mną jest coś nie tak, w sensie niezupełnie jestem (jak widać powyżej) normalna, typowa, zwyczajna, jak inni, bo nie do końca rozumiem obecne reguły życia i współczesnych ludzi. Nie gonię za tym co wszyscy, mam inne priorytety, co innego mnie interesuje i chcę inaczej żyć. Nawet lubię być nienormalna w tym popapranym świecie. Odnajduję się najlepiej w innym, moim własnym, gdzie uciekam, aby pisać, czytać, tworzyć i wymyślać.

Ten blog w dużej części jest własnie o tym, jak widzę świat, jak staram się go zrozumieć, jak próbuję się tutaj odnaleźć.

Na co dzień studiuję, czytam dużo książek, piszę sobie na bloga i dla siebie, słucham namiętnie muzyki, głównie rocka i grunge, zakręciłam się w robienie zdjęć, nie tracę czasu na zbędnych ludzi.

Koniecznie wejdź na facebook bloga, tam kliknij Lubię to i bądź ze mną bliżej. Jedyny taki blog pisany z perspektywy introwertyka-pesymisty-studenta itd.

Kontakt do mnie: Facebook Maya Zann. Blog

Mail do dyspozycji: zagrabienie@gmail.com

http://lubimyczytac.pl/profil/564867/maya-zann

Zapraszam.

One thought on “O Mnie.

  1. Też jestem introwertykiem. Ale nie jestem pesymistą. Zawsze tak było, że ludzie się nawzajem krzywdzili i inne takie. To norma. Ale nie jest to wesołe.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s