O Mnie.

Cześć.

Jestem Maya Zann z Warszawy, mam 22 lata, choć czuję się młodziej, a czasami nawet znacznie starzej. Jestem skomplikowana. Jestem introwertyczką. Jestem kobietą. Jestem pesymistką. Jestem specyficzna. Jestem łasuchem. Jestem molem książkowym. Jestem studentką. Jestem życiowo nieporadna. Jestem „eskapistą”. Jestem marzycielem. Jestem nie-realistką. Co za mieszanka, co?? 😉

Ze mną jest coś nie tak, w sensie niezupełnie jestem (jak widać powyżej) normalna, typowa, zwyczajna, jak inni, bo nie do końca rozumiem obecne reguły życia i współczesnych ludzi. Nie gonię za tym co wszyscy, mam inne priorytety, co innego mnie interesuje i chcę inaczej żyć. Nawet lubię być nienormalna w tym popapranym świecie. Odnajduję się najlepiej w innym, moim własnym, gdzie uciekam, aby pisać, czytać, tworzyć i wymyślać.

Ten blog w dużej części jest własnie o tym, jak widzę świat, jak staram się go zrozumieć, jak próbuję się tutaj odnaleźć.

Na co dzień studiuję, czytam dużo książek, piszę sobie na bloga i dla siebie, słucham namiętnie muzyki, głównie rocka i grunge, zakręciłam się w robienie zdjęć, nie tracę czasu na zbędnych ludzi.

Koniecznie wejdź na facebook bloga, tam kliknij Lubię to i bądź ze mną bliżej. Jedyny taki blog pisany z perspektywy introwertyka-pesymisty-studenta itd.

Kontakt do mnie: Facebook Maya Zann. Blog

Mail do dyspozycji: zagrabienie@gmail.com

http://lubimyczytac.pl/profil/564867/maya-zann

Zapraszam.

Reklamy

One thought on “O Mnie.

  1. Też jestem introwertykiem. Ale nie jestem pesymistą. Zawsze tak było, że ludzie się nawzajem krzywdzili i inne takie. To norma. Ale nie jest to wesołe.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s