O blogu.

Cześć.

Co o blogu?  Stworzyłam go, jako miejsce, gdzie będę mogła pisać dla siebie jak i dla innych, o próbach radzenia sobie ze światem, z życiem i ludźmi z perspektywy nietypowego człowieka. Sama przez dłuższy czas szukałam w sieci czegoś podobnego, gdzie znalazłabym doświadczenia i myśli odmienne niż reszty. Dlatego sama się za to wzięłam i oto jest: blog odmieńca z domieszkami introwertyka, dziwaka, pesymisty oraz studenta.

Stworzyłam tutaj swój świat, gdzie zaproszę innych i nasza społeczność może przyniesie komuś coś dobrego. Jednocześnie zaznaczam, że wszystkie teksty publikowane tutaj, opinie, doświadczenia, przemyślenia są całkowicie subiektywne i nie należy ich odbierać jako prawdę absolutną. Lecz stanowi relację z mojego życia.

Nałogowo czytam książki, dlatego znajdziecie na blogu również teksty o tym, co czytałam i co o nich uważam. Rzadko sięgam po nowości wydawnicze, dlatego będę się głównie skupiać na tym co od dawna na rynku, a jest nieco zapomniane, ale wartościowe. Bardzo chciałabym przekonać Was i zachęcić do czytania książek obecnie zapomnianych i zdecydowanie nie najnowszych.

!!Wszystko co tutaj znajdziecie, to teksty subiektywne, wypływające ze mnie i moich doświadczeń, dlatego nie wszyscy muszą się z tym zgadzać, stosować do rad czy przekładać na własne życie.!!

Liczę, że będziesz aktywny, wyrazisz własne zdanie, spostrzeżenia czy doświadczenia.

Zapraszam Facebook bloga, tam wiele ciekawych treści, jeszcze więcej niż tutaj, polubcie i bądźcie na bieżąco z tym, co u mnie i co ciekawego w sieci. Bądź wyjątkowym członkiem naszej społeczności kliknij Lubię to.

http://lubimyczytac.pl/profil/564867/maya-zann

Pozdrawiam. Maya Zann

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s