O blogu.

Cześć wszystkim

Blog powstał, bo uwielbiam pisać, tworzyć i daje mi to poczucie, że robię coś dobrego, wartościowego, coś mojego własnego. A wszystkie teksty tutaj są moimi wytworami lepszymi lub gorszymi, ale każdy dał mi wiele frajdy oraz doświadczenie, które umiem docenić.  Chcę mieć coś swojego od A do Z, czuć, że wszystko zależy ode mnie, mam wolność i nie mam ograniczeń. Moje miejsce w sieci będzie poświęcone głównym, trzem odsłonom.

Blog introwertyczny, czyli to czego szukam w internecie, ale mało co można znaleźć. Artykuły pisane z perspektywy introwertyczki, jak mi się żyje, co czuję i jak to jest być osobą z introwertyzmem. Opowiadam światu o intro, odczarowuję mity i rozszerzam społeczność.

Blog studencki, który będzie sumą moich doświadczeń jako studenta. Praktyczne porady, przemyślenia i wiadomości z życia studenta. Masa podpowiedzi, wskazówek oraz odpowiedzi na pytania. Wszystko co związane ze studentami, uczelniami, egzaminami itd.

Blog książkowy i o literaturze – co czytam, moje polecenia oraz uwagi. Książki, które często zapomniane leżą z boku zepchnięte przez wszystkie nowości. Odświeżam i odgrzebuję cudowne lektury. Dużo tego co czytałam, nie zawsze są to pochlebne opinie.

!!Wszystko co tutaj znajdziecie, to teksty subiektywne, wypływające ze mnie i moich doświadczeń, dlatego nie wszyscy muszą się z tym zgadzać, stosować do rad czy przekładać na własne życie.!!

Jeśli podoba Ci się blog, lubisz moje treści, wpadasz i znajdujesz coś dla siebie, zostaw po sobie ślad, abym tworzyła więcej tego, co Cię interesuje. Zapraszam na Facebook blogowego oraz Instagrama, tam wiele ciekawych nowości codziennie, jeszcze więcej niż tutaj, polecane linki, co czytam i jak leci.

http://lubimyczytac.pl/profil/564867/maya-zann

Pozdrawiam. Maya Zann

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s